درباره ما

به نام خداوند مدبران و امیدواران

 

با احترام

کانون آگهی و تبلیغاتی” اندیشه پارسیان ” مفتخر است در طول پانزده سال فعالیت حرفه ای خود در عرصه رسانه ، در قامت مشاوری امین و قابل اتکا، ایده پرداز بسیاری از برنامه ها و مجری حجم وسیعی از پروژه های اثرگذار صنعت صدا و تصویرکشورمان باشد.

این کانون در طول دوره فعالیت ، تمام تلاش خود را معطوف به جذب جوانان ساعی و نخبه در این صنعت کرده که خروجی های قابل دفاع و درخشان آن به زعم و نظر بسیاری ازکارشناسان ، گواهی بر این ادعا است.

هم اکنون برآنیم ، از شما کارگزار ارجمند و فرهیخته در میدان کارزار رسانه دعوت به عمل آوریم تا با ژرفای نگاه منتقد خود ، مجموعه های متنوع تولیدی کانون آگهی و تبلیغاتی” اندیشه پارسیان ” را در قالب های  مستند ؛ مستند روایی ؛ مستند داستانی ؛ مستند تبلیغاتی و … را رویت فرمایید ؛ امید که پس از تحقق این مهم اندیشه پارسیان ” را به عنوان دوستی جدید پذیرا باشید و همراهی اش را در مقاطع سرنوشت ساز شغلی خود باور نمایید.

این کانون برای چندمین سال متوالی علاوه بر ثبت چهره ی ماندگار فعالیت های شما ، آمادگی خود را به منظور برگزاری آبرومندانه همایش ها ، سمینارها و جشن هایتان نیز اعلام می دارد و به نیابت از شما ، میزبانی تان را در ارج گذاری میهمانان معززتان عهده دار می شود.

 

این نه شعار که مشی ماست :

” اندیشه پارسیان را همواره دوشادوش خود ، صمیمی قلمداد کنید”

تا باد ؛ چنین بادا …